Humb 5-vjeçarja në kombinat, prindërit apel për ndihmë

22/04/2019 - 21:36

Melisa Jashari është 5 vjeçarja e humbur pasditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Prindërit kanë bërë apel për këdo që e ka parë ose ka informacion për 5 vjeçaren, e cila ka dalë për të luajtur me shokët pasdite dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

Për këdo që e njeh apo e sheh Melisën, duhet të telefonojë në numrin 0693206736.

5 vjeçarja mbante veshur në momentin që ka dalë nga shtëpia një bluzë rozë dhe pantallona ngjyrë blu të errët dhe më flokë të shkurtra ngjyrë të zezë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kapet dhe ndalohet një shtetase nga Durrësi, e shpallur në kërkim për veprën penale "Mashtrimi".

Është ekstraduar nga Vjena, një shtetas i dënuar me burgim të përjetshëm.

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në banesën e dy të moshuarve në qytetin e Korçës.

Mbrëmjen e kësaj të hëne janë sekuestruar 55 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Marsida Qatja e ftuar në “Open” ka rrëfyer edhe njëherë gjithë ngjarjen e ndodhur në Kavajë disa ditë më parë, ku humbi jetën 41-vjeçari

Një aksident tragjik u ka marrë jetën dy adoleshentëve në SHBA, ndërsa një i tretë ka mbetur i plagosur.

Ditën e djeshme. dy shqiptarë ranë në prangat e policisë italiane, nën akuzën e trafikimit të drogës.

Një qytetin e Durrësit është zbuluar gjatë ditës së sotme një arsenal predhash.

Një shqiptar u arrestua nga policia e Piacenza në orët e vona të kësaj të shtune, para një lokali.