Humb jetën 37-vjeçari në Durrës, u gjet i mbytur në det

02/06/2020 - 21:18

Ditë tragjike në Durrës. Në rreth 12 orë janë regjistruar tre ngjarje të rënda, me pasojë vdekjen e dy të rinjve dhe një të moshuareje.

Ngjarja më e fundit është regjistruar në orën 19.40, në sektor Rinia, ku një 37-vjeçar, A. Basha, banor i zonës, ka humbur jetën, pasi është mbytur në det.

DurrësLajm mëson se i riu, baba i tre fëmijëve është futur për t’u larë, por ka ndërruar jetë.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar vdekjen e të riut.

Mëngjesin e sotëm një 20-vjeçar sirian u gjet i vdekur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.1 të qytetit, ndërsa një grua e moshuar humbi jetën pasi apartamenti i saj në katin e dytë të një pallati në lagjen nr.10, u përfshi nga flakët.  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë, rreth orës 20:50.

Arrestohet në flagrancë një 32-vjeçar, i cili ka qëlluar në ajër me armë zjarri.

Finalizohet operacioni "Kuruesi i rremë" nga strukturat e Hetimit të Krimit në DVP Lezhë, në bashkëpunim të ngushtë me Komisariatin e Pol

Policia ka arrestuar një 43-vjeçar në Shkodër pasi ka plagosur me armë zjarri pas një konflikti të çastit, Drejtorin e Ujësjellësit në Ba

Intensifikohen kontrollet e territorit, nga toka dhe ajri, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativave për të kultivua

Një 35-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës, pasi ka dhunuar një punonjës të OSHEE-së për motive të dobëta.

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në rrugën dytësore Durrës-Tiranë me pasojë vdekjen.

Dalin emrat e grupit nga Durrësi që funksiononte duke nxjerrë emigrantë ilegalisht drejt BE-së kundrejt fitimit 1000 deri në 2500 euro.

Policia e Tiranës finalizon operacionin e koduar “Akciza” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kontrabandës me mallra për të