Humb jetën tragjikisht shqiptari në Itali, kamioni u përplas në autostradë

14/11/2017 - 14:10

Humb jetën në Itali kamionisti shqiptar, 48-vjeçar, por rezident në Gjermani.

Mediat italiane raportojnë se shqiptari ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë.

Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje mjetesh të rënda.

Në vend shkuan me urgjence dy ambulanca dhe një helikopter, por për shqiptarin ishte gjithçka e kotë, pasi ai kishte vdekur në vend.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Florin Muça nga fshati Mallkuç i Fushë-Krujës i ka shpëtuar për mrekulli një atentati, pasi lënda plasëse e vendosur në makinë, për fatin

Vrasja e Ferdinand Polisë, i njohur ndryshe si ‘Nardi i Bujtinave’, e ndodhur disa ditë më parë në Grudë të Shkodrës duket se po merr shp

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në katin e katër të një pallati në Kinostudio.

Elvin Hysa 32 vjeç, para dy ditësh mbyti gruan e tij 31-vjeçare Gurie Hysa me të cilën ka tre fëmijë.

Policia e Shkodrës ka arrestuar tre bashkëpunëtorë të autorit, të cilët dyshohen si të përfshire në vrasjen e Nard Polisë disa ditë më pa

Me shkop gome, kriket dhe nga një thikë në dorë, grabitja me dhunë e familjes Merdani në Greshicë të Mallakastrës ka përfshirë në panik g

Një 50-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të hëne si pasojë e një aksidenti në qytetin e Elbasanit.

Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit.

Një shqiptar 50-vjeçar është plagosur pasditen e djeshme në komunën e Pratola Peligna-s në Itali.

Interpol Tirana në bashkëpunim me shërbimet e Policisë Rinas kanë arrestuar paraditen e kësaj të premteje një shtetas indian, i cili isht