Hyri për t'u larë, mbytet në liqen 16-vjeçari

29/06/2020 - 15:59

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në Kukës.

Një 16-vjeçar ka humbur jetën pasi u mbyt në liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit, në fshatin Bardhoc.

Sipas policisë, 16-vjeçari me iniciale L.G, ishte u futur për t’u larë kur dyshohet se u mbyt aksidentalisht.

Për gjetjen e trupit të tij janë angazhuan menjëherë shërbimet e policisë.

Në vendin e ngjarjes, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një incident është regjistruar në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e sotme, ku një automjet i dyshimtë është ndjekur nga policia.

Një djalë në moshë të re ka humbur jetën në Gjirokastër në rrethana të paqarta.

Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme, pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës duke dalë nga rruga.

Një 71-vjeçare nga Kosova është mbytur në plazhin e Shëngjinit. Pushuesja nga Podujeva është identifikuar me iniciale Sh.L.

Një grup kriminal shqiptaro- grek është shkatërruar në vendin fqinj pasi trafikonin heroinë nga Turqia deri në Pire.

Policia e Shkodrës vijon kontrollin e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, dhe ka bërë të mundur kapjen e një 36

Në Shqipëri, këtë të mërkurë Covid-19 i mori jetën pacientes më të re në moshë.

Një sherr për motive pronësie mes dy fqinjëve ka shkaktuar plagosjen e njërit prej tyre.

Finalizohet operacioni "Dushaj" nga Drejtoria Vendore e Policisë Dibër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Bulqizë.

Një 28-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, u gjet të martën i vdekur në dhomën e tij në një qendër emigrantësh në G