I moshuari gjendet i vdekur në shkallët e banesës së tij

Postuar: 13/02/2018 - 17:26

   Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, ku një i moshuar i moshës 70-vjeçare është gjetur i pajetë në shkallët e pallatit, ku jetonte.

Ngjarja ka ndodhur në një pallat pranë rrugës “Shefqet Kulla”. I vdekuri është shtetasi me inicialet Th.Gj, 70 vjeçar.

Policia njofton se gjatë këqyrjes së trupit të pa jetë nga ekspertët nuk është vënë re asnjë shenjë dhune por vetëm një plagë në kokë.

Sipas hetimeve të deritanishme kemi të bëjmë me një rast të vdekjes aksidentale, pasi dyshohet se i moshuari është rrëzuar nga shkallët dhe ka përplasur kokën.

 Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për ngjarje aksidentale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Të paktën 7 persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident rrugor në aksin Shkodër - Velipojë, 3 prej të cilëve në gjendje të rëndë.

   Një grindje për motive të dobëta ka përfunduar me ofendime dhe kanosje me kaçavidë.

   Në 24 orët e fundit janë regjistruar dy aksidente rrugore në Durrës, ndërsa në spital kanë përfunduar dy shtetas, që fatmirësisht janë

Në lagjen nr.9 të qytetit të Durrësit është gjetur i pajetë një 81-vjeçar.

   25-vjeçari Aldo Ymeraj i njohur për shkak të akuzave per krime kibernetike nga FBI do të qëndrojë në burg për 60 ditë.

   Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5, pas një njoftimi të marrë për një konflikt në familje kanë reaguar menjëherë, duke bërë të

   Arrestohet një shtetas, si dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij, për veprat penale “Plagosja e lehtë me dashje”, ”Kanosja”, ”Pr

   Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë shtetasin Dritan Çina 45 vjeç, banues në qytetin bregdetar.

   Një 82-vjeçar është aksidentuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në fshatin Labinot Fushë.

Një person mbeti i plagosur mbrëmjen e kaluar pranë shkollës 9-vjeçare "Mark Trokthi" në qytetin e Laçit, pas një përplasjeje me armë zja