I moshuari përplaset para Kuvendit

13/03/2015 - 13:56

13 mars 2015 - Një i moshuar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme para Kuvendit të Shqipërisë, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Makina me targa “TR 5504 J”, e cila mësohet se i përket administratës së Kuvendit, (por mbetet ende e pakonfirmuar) ka përplasur 60-vjeçarin.

I plagosuri, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur, ndodhet jashtë rrezikut për jetën, dhe është dërguar në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm mjekësor.

/S.L. agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Finalizohet operacioni policor i koduar "Uznova", zhvilluar nga Komisariati i Policisë Berat, në bashkëpunim me DVP-në, për goditjen e ar

Finalizohet operacioni antidrogë "Porcion", për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në qytetin e Vlorës.

Policia e Gramshit ka vënë në pranga një 52-vjeçar të akuzuar për shpërndarje të drogërave të forta.

Kapet dhe ndalohet një tjetër person i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4.

Një i ri ka humbur jetn pasditen e sotme në spital, pasi ishte përfshire ne nje aksident te rende gjate paradites.

Policia ka arrestuar një 49-vjeçar të shpallur në kërkim kombëtar që prej vitit 2017, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve.

Një konflikt për çështje pronësie ka ndodhur mes dy familjeve në Golem të Kavajës.

Kapet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë.

Një 44-vjeçar në Durrës është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit e si pasojë ka përfunduar në spital, nën kujdesin  e mjekëve.