I vodhi me dhunë celularin një vajze, arrestohet 31-vjeçari në Durrës

16/09/2019 - 14:07

Arrestohet nga policia një person në Durrës, i akuzuar për veprën penale" Vjedhja me dhunë".

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin B.K., 31 vjeç, banues në Durrës.

Në lagjen nr. 12, ai i ka marrë me dhunë një  telefon celular shtetases L.L.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas më shumë se një viti pas tentativës për vjedhjen me armë të një pike karburanti në Durrës, janë kapur dhe ndaluar 2 nga autorët e shp

Një person ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Pogradec, pasi akuzohet se ka kamosur për shkak të detyrës një polic.

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kamëz pak momente më parë. Një person ka dalë në qendër të Bashkisë dhe ka hapur zjarr.

Tre të rinj janë arrestuar nga policia në Tiranë në kuadër të operacionit “Pirateria” për goditjen e rasteve të piraterisë së të drejtave

Goditen dy raste të shfrytëzimit për prostitucion dhe të mbajtjes së lokaleve për prostitucion.

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Dritan të Prrenjasit.

Zbardhen detaje të reja nga mbytja e 37-vjeçarit A. Basha, në Sektor Rinia në Durrës.

Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar një shtetas në Shkodër, të quajtur Arben Bregu, 50 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim ndërko

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg katër të arrestuarit për përdhunimin e të miturës në Babrru.