Ish-deputetja durrsake denoncohet nga fqinji i saj: Po ndërton pa leje!

Postuar: 11/10/2017 - 13:02

Ish-deputetja durrsake, Esmeralda Shkjau është denoncuar nga fqinji i saj, ditën e sotme.

Sipas shtetasit Flamur Bala, ish deputetja socialiste po ndërton pa leje një shtesë në apartamentin e saj në katin e gjashtë në lagjen nr .1 tek shëtitorja “Taulantja”.

Burime pranë “Durrës Lajm” konfirmojnë, se sipas Flamurit, bëhet fjalë për një shtesë të paligjshme.

Po më zë dritën e diellit, ish-deputetja po ndërton pa leje”,- tha qytetari.

“Durrës Lajm” mëson se pas denoncimit të tij, në banesën e deputetes kanë zbarkuar ekspertë të IKMT-së për verifikime.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas identifikimit nga policia të viktimave që humbën jetën si pasojë e aksidentit tragjik në autostradën Durrës-Tiranë, në afërsi të Mami

   Në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës, rreth orës 23:30, në autostradën Durrës-Tiranë, pa shkuar në Maminas një mjet tip Benz me t

   Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Maminasit.

   Ai u arrestua 2 vite më parë për dyshime të akteve terroriste e ndërsa sot ka befasuar me deklaratën e tij në gjykatë.

   Një atentat me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme, rreth orës 20.30, në rrugën Mazzini, në Legnano, Itali.

   Një grindje mes një 32-vjeçari dhe një 49-vjeçari nga Durrësi ka përfunduar me dhunimin e shtetasit I.L.

   Rreth orës 19:15 tre persona të maskuar, një prej tyre me armë kanë hyrë me dhunë në një banesë në hyrje të qytetit të Lezhës, në afër

   Familja Preka në këto orë po perballet me një tragjedi të padëgjuar më parë dhe me momente të vështira!

   Gruaja shqiptare që u plagos mbrëmë me armë në Athinë, ka dhënë detaje të rëndësishme për hetuesit grekë në lidhje me autorin e dyshua

   Pesë emigrantë shqiptarë në Britaninë e Madhe kanë rënë në prangat e policisë, pasi janë kapur si emigrantë të paligjshëm.