Ja këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra (Foto)

Postuar: 21/04/2017 - 08:17

Blerina Balili është këngëtarja e cila ishte mbrmë në lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhi masakra që la të vdekur 33-vjeçarin Ergys Gjioveshajn dhe 3 të plagosur të tjerë.

Lokali ku ka ndodhur ngjarja njihet për netët me muzikë live. Para disa orësh, në rrjetet sociale kishte njoftimin për mbrëmjen e djeshme, siç shihet edhe në foto, ku këndonte këngëtarja Blerina Balili.

Nga të shtënat me armë, mbeti i vdekur Ergys Gjioveshaj nga Vlora i moshës 33 vjeç, ndërsa u plagosën Florjan Hila, 28 vjeç, Arta Luka 26 vjeçe dhe Arsonel Llanaj 32 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në 24 orët e fundit dy largime nga shtëpia janë raportuar në policinë e Durrësit.

Pak ditë pas komunikimit të masës së sigurisë arrest shtëpie për ish-shefin e krimeve të komisariatit nr.2, në Tiranë, Dritan Metani, pro

Një 50-vjeçar nga Durrësi ka akuzuar para efektivëve të policisë së Durrësit një 29-vjeçare, po nga Durrësi, si autoren e vjedhjes së kry

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Drejtorinë Rajonale për Kufirin dhe Migracionin Durrës kapën shtetasin në kërkim Malton Lleshi, 34

Policia Rrugore në Durrës ka arrestuar në flagrancë shtetasin B. Xhaferri, 30 vjeç, banues në qytetin bregdetar.

Katër persona janë vënë në pranga, pasi janë kapur mat nga policia me 102 kg kanabis.

Dy të rinj shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane në Savio të Italisë. Arrestimet janë bërë gjatë pasdites së djeshme.

Njç aksident tragjik i ka marrë jetën mbrëmjen e djeshme një 48- vjeçareje, nënë e dy fëmijëve.

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, i cili është kapur me një sasi të konsiderueshme droge të fshehur në makinë.

Një 37-vjeçar është dhunuar barbarisht me mjete te forta nga persona të maskuar dhe ende të paidentifikuar në qytetin e Korçës.