Konflikt me sende të forta mes 3 fqinjëve në Tiranë, dyshohet për të lënduar

25/05/2019 - 16:44

Një konflikt mes tre personave është regjistruar mesditën sotme në rrugën e "Kosovarëve" në kryeqytet.

Nga informacionet paraprake, mësohet se të rinjtë ishin fqinjë me njëri-tjetrin dhe pas një debati për motive ende të paqarta, sherri ka agravuar deri në përdorimin e sendeve të forta. Dyshohet se ka të lënduar.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Tiranës ka arrestuar një 27-vjeçar pasi është kapur duke qarkulluar me armë zjarri pa leje dhe me makinë të vjedhur, produkt i

Një shpërndarës droge në plazhin e Drimadhës, që kishte gjetur treg pushuesit, u arrestua nga Policia e Vlorës.

Policia e Durrësit ka identifikuar viktimën e radhës që humbi jetën sot në plazhin e Durrësit.

Një i ri nga Kruja ka humbur në plazhin e Shëngjinit para pak orësh.

Dy shqiptarë janë arrestuar në Tenneville, nën akuzën e trafikut të drogës.

Një bandë që shpërndante kokainë në ishullin e VIP-ave në Greqi, Mykonos, është shkatërruar nga policia.

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Shkodër Velipojë, pranë fshatit Bërdicë.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Greqi, me pasojë vdekjen e një 40-vjeçari shqiptar. 

Policia greke ka vënë në pranga 3 shqiptarë në kufirin greko-shqiptar, nën akuzën e trafikimit të marijuanës.