LAJM I FUNDIT/ Mbytet një pushues kosovar në Durrës

14/07/2017 - 14:49

Një pushues nga Kosova që kishte ardhur me pushime në plazhin e Durrësit është mbytur në det.

Ngjarja është regjistruar rreth një orë më parë, në orën 13:31, në sektorin “Apollonia”. Viktimë ka mbetur shtetasi Rr.R. 62 vjeç, banues në Kosovë, thuhet në njoftimin paraprak të policisë së Durrësit.

Viktima kishte ardhur për pushime në Durrës, por fatkeqësisht këto pushime u kthyen në dramë për familjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E dëmtuar rëndë që nga tërmeti i 26 nëntorit, godina e Njësisë Vendore të Kujdesit Shëndetësor, ish-drejtoria e Shëndetit Publik në Durrë

Dy të rinj janë përleshur me njëri-tjetrin me mjete të mprehta dhe të forta pas një konflikti të çastit, e për pasojë ka mbetur i plagosu

Drejtori i Departamentit të parandalimit të Sëmundjeve Infektive në rajonin e Trentos në Itali, informon për një vatër infektimi nisur ng

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, (SPAK) në bashkëpunim me Drejtorinë Rajonale të SHÇBA-së, Tiranë final

Jo vetëm dëshmia e të penduarit të drejtësisë Klevis Alla, por edhe provat shkencore të siguruara nga grupi hetimor e bëjnë Talo Çelën, p

Policia Kufitare e Rinasit ka proceduar penalisht dy persona për mosdeklarim të të hollave në kufi dhe ka sekuestruar 31400 euro.

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Plazhin e Velipojës në Shkodër.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale gjatë informimit për situatën epidemiologjike në vend, tha se vijon të ketë shtrime të rej

Zhaneta Josifi 56 vjeçe dhe e bija Anisa Josifi 30 vjeçe, do të përcillen ditën e sotme në banesën e fundit në Përmet, aty ku prehet dhe