Makina del nga rruga, një i vdekur

13/12/2019 - 11:53

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin rrugor Shkodër-Bushat, e për pasojë ka humbur jetën një person.

Burime nga policia bëjnë me dije se ka humbur jetën pasagjeri që ndodhej në mjet. Ndërsa shoferi ka mbetur i plagosur. Makinat me të cilën udhëtonin dy persona humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

Shkaqet janë të paqarta, ndërsa në vendngjarje ka shkuar policia, e cila është duke punuar për të zbardhur dinamikën e aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy persona, babë e bir, janë plagosur me thikë gjatë mbrëmjes së sotme në fshatin Larushk të Fushë-Krujës.

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak më parë në Fushë-Krujë, ku janë plagosur babë e bir nga një person ende i paidentifiku

Një 79-vjeçar në Mat ka humbur jetën nga asfiksia. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pujkë, ku shtetasi H.

Një shqiptar në Itali përfundon në gjendje të rëndë shëndetësore në spital.

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në aksin rrugor pranë fshatit Fushë Dukat, ku ka humbur jetën shtetasi R.

Policia ka arrestuar administratorin e një firme ndërtimi, pasi një 55-vjeçar humbi jetën ditën e djeshme gjatë punës.

Ky është 27-vjeçari që u ekzekutua këtë të diel në Shkejzë të Vaut të Dejës, shtetasi Gjin Boriçi (Ndoji).

Policia e Pogradecit arrestoi sot Mariglen Topuzin, një nga autorët e ngjarjes së djeshme në hotel “Voloreka” në Pogradec.

Pas vrasjes me plumb në kokë të Gjin Ndojit në Vaun e Dejës, person me precedent të theksuar kriminal, siç bëri me dije policia, mësohen

Policia e Beratit ka ndëshkuar me nga 1.000.000 lekë gjobë, pronarët e dy restoranteve, pasi u konstatuan duke ushtruar aktivitet në kund