Makina i zë poshtë këmbën kalimtares te vijat e bardha

22/05/2020 - 11:12

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në kryeqytet.

Rreth orës 09:31, në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”,  mjeti me drejtues shtetasin  F.H., 68 vjeç, tek vijat e bardha i ka shkelur me gomën e mjetit këmbën dhe është dëmtuar, shtetasja N.D ., 77 vjeçe.

Ajo ndodhet në spital, jashtë rrezikut per jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjykata e Beratit ka pezulluar nga detyra drejtorin e burgut të Beratit, Hiqmet Këlliçi.

Arrestohet nga policia stomatologu i burgut 313 në Tiranë, pasi është zbuluar se shpërndante lëndë narkotike në institucionin e vuajtjes

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Pogradec ku një grua u gjet e pajetë në një banesë.

Procedohet në gjendje të lirë një 50-vjeçar në Durrës, për veprën penale "Pushtimi i tokës".

Dy automjete tip "Benz" janë përplasur në rrugën Tapizë-Thumanë, e si pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona.

Policia Kufitare godet një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi, ku ka sekuestruar 67,850 paundë.

Një grua 54-vjeçare është gjetur e pajetë në Vlorë.

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Pogradec, ku një grua është gjetur e pa jetë në banesë dhe pranë saj është gjetur

Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të kokainës, heroinë