Makina me familjarë përfundon në kanal, 2 persona të plagosur

09/06/2019 - 09:29

Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të diele në aksin Shkodër – Koplik, në vendin e quajtur Dobraç.

Nga të dhënat e para, bëhet e ditur se të aksidentuarit janë pjesëtarë të një familjeje nga Fieri, që po ktheheshin në qytetin e tyre.

Ata kishin qenë në Mal të Zi dhe kanë kaluar përmes pikës kufitare të Hanit të Hotit, ndërsa të plagosur kanë mbetur nëna dhe vajza, që ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Itali.

Dy vëllezër janë arrestuar ditën e sotme në Mamurras.

Një bombël gazi ka shpërthyer në një banesë në fshatin Drashivicë në Vlorë.

Finalizohet një tjetër operacion në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për sekuestrimin e aseteve dhe pasurisë që rrjedhin ng

Ndërhyrja e Policisë ka parandaluar një ngjarje të rëndë brenda familjes në Kukës.

Policia Rrugore në Itali ka raportuar për një ngjarje, në të cilën protagonistë janë edhe shqiptarët.

Përdorimi i gati 19 numrave telefonikë shqiptarë, me anën e të cilave janë kryer 1699 thirrje në drejtim të Gjermanisë, ka sjellë vjedhje

Në zbatim të planit të masave për Sezonin Turistik 2019, nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomiko-Financiar, në D. V. P.

Policia e Mirditës njofton se ka arrestuar 3 persona, të cilët ishin shpallur në kërkim policor.