Makina përplas motorin, 32-vjeçari transportohet me helikopter (Emri)

12/07/2018 - 13:00

Një 32-vjeçar është aksidentuar rëndë paraditen e sotme teksa po ecte me motorin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Arrëz, në rrugën e Qafë Malit, ku shtetasi Artan Marku është përplasur nga një automjet.

32-vjeçari ka pësuar dëmtime të mëdha, dhe është transportuar me helikopter drejt Tiranës, në gjendje të rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se motori ka lëvizur në krah të kundër të mjetit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident me pasojë dy persona të plagosur, ka ndodhur sot në aksin rrugor Qukës-Stavaj të Librazhdit.

Dy ditë më parë, në orët e pasdites ka ndodhur një tjetër ngjarje kriminale në Shkodër.

Policia italiane ka arrestuar 4 shtetas shqiptarë me akuzën e trafikut të drogës.

Një 27-vjeçar ka përfunduar në arrest pasi është kapur me kokainë në automjetin e tij.

Është dënuar me 25 vite burg shqiptari i cili cilësohet si bossi i kokainës në Angli.

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga menxaherin e firmës dhe një nga teknikët, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Fabrikën e Çimentos në

Goditet një rast i trafikimit të minave me telekomandë, ndërsa është arrestuar një 28-vjeçar.

Familjarët e 39-vjeçarit që i vuri flakën vetes në makinë kanë treguar se janë të shokuar nga ngjarja.

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë në dasmën ku ishte i ftuar, ndërkohë që është proceduar në gjendje të l

Në vijim të zbatimit të Forcës së Ligjit në territor, Seksioni për hetimin e krimit ekonomik në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë dhe