Makina përplaset me autobusin, 3 të plagosur

07/08/2019 - 14:04

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç i Zi, ku dyshohet për disa të plagosur.

Një automjet tip “Mitsubishi” është përplasur me një autobus dhe tre persona kanë mbetur të lënduar, nga të cilët shoferi i “Mitsubishit” dhe 2 pasagjerë të autobusit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes si dhe një ambulancë që ka transportuar të plagosurit në spital.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy shqiptarë të moshës 30-vjeçare ranë në prangat e rojës bregdetare të ishullit të Mykonos për trafik droge.

Një person ka humbur jetën në hyrje të fshatit Trevllazër, ku një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur.

Një aksident u regjistrua pasditen e sotme përballë Prefekturës te sheshi “Liria” në Durrës.

Një 23-vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë në SHBA pasi është rrahur barbarisht nga bashkëshorti i saj, i cili më pas nuk ka njoftuar as P

Policia ka arrestuar një 32-vjeçar i cili nuk i ishte bindur urdhrit për të ndaluar dhe në përpjekje për t'u larguar ka aksidentuar punon

Policia e Durrësit njofton se ka prangosur një 35-vjeçar nga Shijaku, i shpallur më herët në kërkim.

Finalizohet nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, operacioni i koduar "Collaboration 2".

Goditen dy raste të tjera të veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt shpë

Policia e Durrësit njofton se është finalizuar operacioni i koduar "Navigatori", në sajë të së cilit është prangosur një 47-vjeçar, i dën

Mbrëmjen e sotme, në dalje të Kamzës ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor.