Makina përplaset me motorin, një i plagosur. Shoferja shoqërohet në polici

13/02/2020 - 17:28

Një aksident është regjistruar në lagjen “28 Nëntori” të qytetit të Vlorës, pasditen e sotme. Një automjet tip “Opel”, i drejtuar nga një grua ka goditur një motor.

Si pasojë e përplasjes, drejtuesi i motorit ka marrë dëmtime të rënda në kokë dhe është shoqëruar drejt spitalit të Vlorës, ndërkohë drejtuesja e automjetit me iniciale A.B është shoqëruar në ambientet e policisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 60-vjeçar është arrestuar nga policia e Memaliajt, pasi në afërsi të stanit të tij, në një zonë të pyllëzuar në fshatin Vasjar, u gje

Teksa dje autoritetet italiane shkatërruan një grup italo-shqiptar që merrej me trafikun e lëndëve narkotike, sot mediat italiane kanë nx

Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje dhe narkotikëve.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të mërkure në Itali teksa një shqiptar me nënshtetësi italiane ka humbur jetën në një ak

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore  të Policisë Durrës, në bashkëpunim me shërbimet e Policis

Policia e Durrësit bën me dije se është ndaluar një 21-vjeçare e cili ka thyer masën e sigurisë "arrest në shtëpi". 

Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e krimeve mjedisore, shërbimet e Komisariatit të Policisë Kurbin, në bashkëp

Tre persona janë arrestuar nga policia në Maliq pasi u kapën në flagrancë duke transportuar me makinë tre emigrantë të paligjshëm nga ven

Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë.