Makina përplaset me shtyllën e ndriçimit, rrotullohet dhe përmbyset në mes të rrugës

17/10/2020 - 21:33

Një aksident pa pasoja në njerëz ka ndodhur në Patos në vendin e quajtur ish-stacioni i autobusëve. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme, ku një makinë tip BMV është përmbysur në mes të rrugës.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke u përplasur me një shtyllë ndriçimi, është rrotulluar dhe ka përfunduar e përmbysur në mes të rrugës.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është plagosur, ndërsa shtylla e ndriçimit është rrëzuar në rrugë, pa dëmtuar të tjerë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mediat greke, gjatë ditës së djeshme raportuan për vrasjen e një çifti grek në Chania të Kretës.

Majlinda Ilirjani, mami pranë Spitalit të Elbasanit ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

Policia e Shtetit njofton se janë intensifikuar kontrollet për monitorimin e masave, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i konfliktit në një familje.

Policia e Vlorës ka arrestuar një 35-vjeçare pasi ka dhunuar dhe përndjekur ish-partnerin e saj.

Pas 8 muajsh hetim, gjykata e Korcës ka lënë të lirë 18-vjeçarin, Devis Hoti cili u arrestua si i dyshuar për vrasjen e 45-vjeçarit Flamu

Një shqiptar është gjetur i vdekur brenda një kamioni këtë të martë në Itali.

Një shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi dyshohet se mund të jetë autori i vrasjes së dy të moshuarve në Kretë.

Rëndohet gjendja e 40-vjeçarit që u plagos pak ditë më parë një atentat pranë banesës së tij. Mediat në vend, duke iu referuar burimeve n

Drejtori i Hidrokarbureve, Klodian Gradeci, i shpallur në kërkim për abuzimin 1.4 mln dollarë, është ndaluar nga Policia e Tiranës.