Mbytet një 20-vjeçar në Currila

13/06/2018 - 14:50

Një i ri 20-vjeçar ka gjetur vdekjen teksa është mbytur në det.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Currilave rreth një orë më parë, në 13:50, raporton policia.

Viktima është identifikuar si shtetasi E.L., 20 vjeç nga Durrësi.

Informacioni paraprak i policisë:

Më datë 13.06.2018, rreth orës 13:50, në Currila është mbytur  në det shtetasi E.L. 20 vjeç, banues në Durrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

*Brenda pak ditëve, ky është i riu i tretë që humb jetën për shkak të mbytjes në Durrës. Një ditë më parë, u mbyt në vaskat e peshkut në zonën e Kënetës një 13-vjeçar, ndërsa pak ditë më parë u mbyt në Gjirin e Lalzit një 22-vjeçar nga Tirana.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjykata për Krime të Rënda dënoi me burgim të përjetshëm, Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildeze Hafizi, më 31

Një 20-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pasi akzuohet për vjedhjen e 11 shtëpiave.

Një adoleshent shqiptar doli para një gjykate në Selkirk të Skocisë, pasi akuzohet si i përfshirë në kultivimin dhe shpërndarjen e kanabi

13 persona janë arrestuar, ndërsa 12 të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi akuzohen për 18 miliardë lekë evazion fiskal me skemën e tati

Një bankomat është tentuar të grabitet në orët e para të mëngjesit në Vorë.

Grabitet një bankomat në Vorë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje.

Ditën e sotme do të zhvillohet seanca për masën e vërifikimit të sigurisë për Klement Balilin, i cili u dorëzua në polici dy ditë më par

Disa deputetë kanë gjetur marifete të tjera për t’i shtuar vlerat CV-së së tyre në fushën e arsimit.

Shqiptari i arrestuar për sasinë e drogës 830 kg kanabis e marijuhanë është Osmen Lika.