Momentet kur nëna merr vesh ekzekutimin e të birit (VIDEO)

15/07/2018 - 16:54

   Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele e gjithë Shkodra është tronditur nga një vrasje e rëndë, ekzekutimi i ish-efektivit Boran Bërçama dhe bashkëshortes Silvi Ndoci, të cilët në makinë kishin dhe foshnjën e tyre që i shpëtoi mrekullisht plumbave.

Ekzekutimi është bërë fare pranë shtëpisë së Bërçamës dhe Report tv ka kapur pikërisht momentin kur në vendngjarje ndodhet nëna e ish-efektivit. 

Gruaja në moshë vë duart në kokë e tronditur, kur i thonë se i biri ka vdekur. Disa zhurma të mbytura dalin nga goaj e saj, teksa ajo largohet duke ju marrë këmbët.

Pamjet janë publikuar këtë të dielë nga Report tv.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia italiane ka zbuluar një sasi të madhe droge prej 1250 kg, e cila ishte e fshehur në dy kamionë të ngarkuar me qepë dhe portokalle

Dy ditë pasi një 45-vjeçar me kombësi shqiptare u gjet i vdekur pranë një sheshi lojërash, ngjitur me aksin rrugor kryesor të fshatit Agi

Policia e Sarandës ka arrestuar një 46-vjeçar të shpallur në kërkim për plagosje me dashje.

Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim kombëtar, i dënuar me 8 vite burg për "trafikim të narkotikëve i kryer n

Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar shqiptar të akuzuar për një vrasje të ndodhur në vitin 2013.

80-vjeçari, Ndue Fuga, i cili u mor dje nga banesa e tij në Fishtë të Lezhës dhe u soll në Tiranë nën akuzën për akte dhune gjatë protest

Detaje të reja mësohen për atentatin e ndodhur një ditë më parë në qytetin bregdetar të Vlorës, ku mbetën të vdekur Orest Rexho dhe Arjan

Gjykata e Tiranës do të zhvillojë nesër seancën për masën e sigurisë për të arrestuarit e protestës së 16 shkurtit.

Policia e Vlorës ka arrestuar Armando Sulejmanin, i njohur edhe me nofkën “Çipuri”, një ditë pas atentatit në zonën e Ujit të Ftohtë ku m