Ngacmon seksualisht të renë në Durrës, i vjedh edhe celularin! Në pranga 48-vjeçari

Postuar: 13/09/2017 - 17:46

Një adoleshente 17-vjeçare nga Durrësi është ngacmuar seksualisht nga një 48-vjeçar, i cili nuk është ndalur vetëm me këtë veprim të turpshëm, por madje i ka vjedhur asaj edhe telefonin.

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në datën 8 shtator në lagjen nr. 5 të qytetit.

Shtetasi Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës, akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dhe i ka vjedhur celularin shtetases L.A. 17 vjeçe, banuese gjithashtu në Durrës.

Policia i ka sekuestruar autorit celularin në cilësinë e provës materiale.

Ndaj 48-vjeçarit rëndojnë dy akuza: “Vepra të turpshme” dhe “Vjedhja” parashikuar në nenet 108/a dhe 134 të Kodit Penal.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një emigrant ilegal u kap me 300 mijë paund kanabis në një shtëpi në Derby të Britanisë.

Një tifoz ka ndërruar jetë në shkallët e stadiumit “Skënderbeu”, ku po luhet ndeshja Skënderbeu-Partizani.

Policia Kufitare e Sarandës dhe Policia e Igumenicës Greqi kanë zhvilluar një operacion të  përbashkët antidrogë, ku janë sekuestruar 67

Qyteti i Shkodrës u trondit mesditën e të shtunës nga ngjarja e rëndë e ndodhur rreth orës 15:30.

Policia e Shkodrës ka dhënë informacionet e para zyrtare në lidhje me krimin e rëndë që ndodhi këtë pasdite, kur xhaxhai vrau nipin e tij

Një krim i rëndë brenda familjes ka tronditur mesditën e kësaj të shtune në qytetin e Shkodrës.

Seksioni për krimin ekonomik e financiar ka nisur hetimin ndaj një personi nga Durrësi, pas kallëzimit që ka ngritur ortaku i tij në bizn

15178 euro është vlera e dëmit që i është shkaktuar një biznesmeni në Durrës, pasi e ka kryer këtë pagesë në internet, por nuk ka marrë p

Një 22-vjeçare me iniciale B.L. është proceduar në gjendje të lirë nga Policia e Tiranës pasi goditi me grushte një infermiere.

Një 32-vjeçar shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe i dënuar nga Apeli në Janinë me 22 vite e 6 muaj burg, është arres