“O do më vrasin edhe mua, o do ti vras unë ata”. Vjen reagimi i fortë i vëllait të viktimës së atentatit

Postuar: 12/10/2017 - 20:45

   Ngjarja e një natë më parë që tronditi qytetin e Lushnjës ku mbetën dy të vrarë dhe ty të plagosur, ka lënduar thellë familjarët dhe të afërmit e viktimave por jo vetëm. Kështu me anë të një statusi në “Facebook”, ka reaguar dhe vëllai i të ndjerit Zamir Latifi i cili në “Facebook” mban emrin Mario Corana.

“Shpirti im si kemi qeshur para tre ditësh, dhe me the që kështu dua të shoh gjithmonë të qeshur, por sot mi mbylle sytë me lot dhe kjo zemra ime nuk duron dot. Ti ishe dhe je jeta ime shpirti i vëllait. Të dua më shumë se gjithçka. Këtë këngë e dëgjonim bashkë dhe do vazhdojmë ta dëgjojmë bashkë vëllai im” shkruan Mario, raporton “Panorama”.

Lidhur me këtë postim të tij disa miq tw kanë komentuar.

Mario në një koment shkruan: O do më vrasin dhe mua, o do ti vras unë ata që më vranë shpirtin tim, zemrën time.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një makinë në ecje është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Korçë.

   Një i ri 23-vjeçar R.L. banues në fshatin Xhafzotaj ka kaluar për ndjekje penale, pasi është përfshirë në një aksident.

   Ka shkuar në 12 numri i personave të shoqëruar në lidhje me atentatin ku mbeti i vrarë Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit Arben

   Një 16-vjeçare është larguar nga shtëpia, duke vënë në alarm familjen e saj.

   Kundërshtojnë punonjësit e policisë duke përdorur sende të forta, arrestohen në flagrancë tre shtetas.

   Një person i pajetë është gjetur brenda një ashensori në lagjen nr.4 të qytetit të Sarandës.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Një 57-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kanosur dhëndrrin e tij me armë gjahu.

Policia ka bërë me dije se është goditur një tjetër rast i tentativës për trafikim të lëndëve narkotike.

Dy shqiptarët e arrestuar me 42 kilogramë drogë marijuanë kanë dalë në gjyq, por kanë qëndruar të heshtur duke mos thënë asnjë fjalë.