Pas sherrit, 43-vjeçari qëllon me armë zjarri të riun

24/05/2019 - 18:22

Një 32-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në fshatin Fermë-Partizani në Berat.

Mësohet se autori i cili ka qëlluar me armë mbi të riun është 43-vjeçari i identifikuar me inicialet E.P.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa i plagosuri është transportuar në spitalin e Beratit dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për kapjen e 43-vjeçarit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ka mjaftuar një mesazh në telefon, që një shtetas shqiptar 52 vjeç, të bëjë për spital të bijën 15-vjeçare.

Një person ka vdekur dhe katër janë plagosur nga dy aksidente që janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Shkodër dhe në Milot.

Një shqiptar ka tentuar t’i largohet policisë greke, duke përplasur me mjetin e tij disa automjete të policisë.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi me një vajzë shqiptare vetëm 2 vjeçe.

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fier, me protagonistë disa persona me lidhje gjaku me njëri –tjetrin.

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e vonë të së shtunës në fshatin Zezë të Krujës.

Një aksident i rëndë ka ndodhur me pasojë vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Pogradec-Korçë.

Ka ndërruar jetë në spital Shpresa Baka, e cila u qëllua me armë mbrëmjen e së shtunës në Fushë-Krujë.

Pas shoqërimit të 9 punonjësve të Kadastrës Durrës, një ditë më parë në Drejtorinë e Policisë, mësohet se njëri prej të shoqëruarve është

Thyen masën e sigurisë "Arrest shtëpie" dhe më pas konfliktohet për motive të dobëta me shoferin e autobusit të një linje urbani duke e g