Përfshihet në aksident tragjik, humb jetën 37-vjeçari shqiptar në Itali

14/12/2019 - 11:26

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Verona të Italisë, ku janë përplasur dy kamionë.

Dy drejtuesit e kamionëve janë përfshirë në aksident, ku njëri është transportuar në spital, ndërsa drejtuesi tjetër ka humbur jetën në vend.

Mësohet se bëhet fjalë për 37-vjeçarin shqiptar Ilir Filolli. 37-vjeçari jetonte në një komunë në Treviso së bashku me bashkëshorten dhe tre fëmijët e tyre.

Rruga ku ndodhi aksidenti mbeti e bllokuar për orë të tëra. Sipas policisë, shkaqet e dyshuara që çuan në këtë aksident ka qenë mjegulla dhe prania e ngricave në rrugë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy orë pas atentatit me dy të plagosur, gjendet një makinë e djegur në Vlorë.

Një nga të plagosurit në Vlorë mbrëmjen e sotme që dyshohet se ka qenë edhe shënjestra e atentatit është Nikollaq Çepaj (Taullaraj) ndodh

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri e ndodhur këtë mbrëmje, në qytetin e Vlorës.

Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri këtë pasdite në Vlorë.

Polica Kufitare ka vënë nën pranga, ditën e djeshme, një 40-vjeçar nga Saranda, shtetasin A.H., pasi pas kontrollit të automjetit të tij

Drejtësia italiane ka marrë vendimin për dënimin e 2 skafistëve shqiptarë Marjus Meta 38 vjeç dhe Albert Zekolli 36 vjeç të arrestuar në

Një ngjarje e rëndë kriminale brenda familjes është parandaluar ditën e sotme nga forcat policore në Shkodër.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë arrestuan në flagrancë shtetasin V.N., 60 vjeç, banues në Lezhë, pasi

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh n