Përfshihet nga flakët gjatë natës restoranti

17/06/2019 - 09:05

Një restorant është përfshirë nga flakët gjatë natës në qytetin e Lezhës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të tregut, ndërsa nuk raportohen persona të lënduar, por dëme të shumta materiale.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, por paraprakisht dyshohet rrjedhja e bombolës.

Lokali është në pronësi të shtetasit M. B, ndërsa punonjësit e zjarrfikëses arritën të neutralizonin vatrën e zjarrit që të mos përhapej në biznese dhe banesa për rreth zonës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën "Ramazan Bogdani" në Tiranë.

Një shqiptar u përplas për vdekje nga një makinë në një autostradë në Itali.

Trupi i një personi të pajetë është gjetur në fshatin Përlat të Mirditës këtë të enjte.

Gjykata e Kavajës ka caktuar masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për Marsida Qatjan për akuzën e përshtatjes së ambienteve për përdorim

Policia e ka vënë në pranga xhaxhain e vëllezërve Griseldo dhe Albano Kusi, të cilët janë ende në arrati dhe  akuzohen për vrasjen e 26-v

Zbulohen foto dhe video ekskluzive nga momentet e fundit të Festim Latos, 43-vjeçarit me origjinë nga Vlora, të vetëshpallur president i

Një ditë pasi Policia e Vlorës arrestoi Tesi Bashon, i cilësuar si një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ka vijuar me kontrolle

Shkatërrohet një grup që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike drejt Greqisë, duke çuar në arrestimin e gjashtë shqiptarëve dhe një gr

Forca e Posaçme "Shigjetat", në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë kanë finalizuar operacionin "Liqeni" në