Përfshihet nga flakët një apartament te "21 Dhjetori"

06/06/2019 - 10:05

Një apartament është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si "21 Dhjetori" në lagjen "Fusha e Zezë".

Në momentin që ka rënë zjarri familjarët e kësaj banese kanë qenë brenda, ndërsa ende nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar zjarrin. Fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur zjarrfikësja e Tiranës për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një shqiptar u përplas për vdekje nga një makinë në një autostradë në Itali.

Trupi i një personi të pajetë është gjetur në fshatin Përlat të Mirditës këtë të enjte.

Gjykata e Kavajës ka caktuar masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për Marsida Qatjan për akuzën e përshtatjes së ambienteve për përdorim

Policia e ka vënë në pranga xhaxhain e vëllezërve Griseldo dhe Albano Kusi, të cilët janë ende në arrati dhe  akuzohen për vrasjen e 26-v

Zbulohen foto dhe video ekskluzive nga momentet e fundit të Festim Latos, 43-vjeçarit me origjinë nga Vlora, të vetëshpallur president i

Një ditë pasi Policia e Vlorës arrestoi Tesi Bashon, i cilësuar si një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ka vijuar me kontrolle

Shkatërrohet një grup që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike drejt Greqisë, duke çuar në arrestimin e gjashtë shqiptarëve dhe një gr

Forca e Posaçme "Shigjetat", në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë kanë finalizuar operacionin "Liqeni" në

Policia spanjolle ka goditur një bandë hajdutësh, duke arrestuar katër presona, mes të cilëve edhe një shqiptar.