Përfshihet nga flakët një makinë në mes të Tiranës

14/02/2020 - 13:52

Një makinë është përfshirë nga flakët në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur mes Kullave Binjakë dhe Piramidës, ndërsa deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar.

Makina tip "Volkswagen Golf 5" është përfshirë nga flakët në pjesën e përparme. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë rrugore të cilët kanë krijuar një perimetër sigurie për kalimtarët.

Drejt vendit të ngjarjes raportohet se është nisur edhe një zjarrfikëse. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia ka arrestuar një 49-vjeçar të shpallur në kërkim kombëtar që prej vitit 2017, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve.

Një konflikt për çështje pronësie ka ndodhur mes dy familjeve në Golem të Kavajës.

Kapet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë.

Një 44-vjeçar në Durrës është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit e si pasojë ka përfunduar në spital, nën kujdesin  e mjekëve.

Në emisionin “Uniko” nga Spartak Koka në Klan Plus janë publikuar për herë të parë fotot ekskluzive të një personazhi të njohur të përfsh

Gjykata e posaçme kundër korrupsionit dhe krimit te organizuar, ka vendosur qe të zëvendësojë masën e sigurisë për Bajram Hajrin, nga arr

Gjatë karantinimit 40 orësh ndërsa qytetarët janë të mbyllur në shtëpi, në Durrës hajdutët vijojnë aktivitetin e tyre normalisht.

Andre Ljuljovic është shqiptaro-amerikani, që ka humbur jetën nga koronavisuri në SHBA.

Një vajzë nga Lezha, e cila pasi mësoi se gjyshja ishte prekur nga koronavirusi, pak ditë më vonë u dërgua me urgjencë në spital me dhimb