Përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur

11/07/2019 - 15:54

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur.

Shkak i humbjes së kontrollit mendohet se ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasditen e sotme, në rrugën “Komuna e Parisit”, një shtetase e moshuar rreth 85 vjeçe, është rrëzuar vetë në rrugë.

Pasditen e sotme, 36-vjeçarja Hazbije Kuka u qëllua thikë nga bashkëshorti i saj Ardiani dhe humbi jetën, ndërkohë që autori i krimit u l

Pasditen e sotme, 36-vjeçarja Hazbije Kuka u qëllua thikë nga bashkëshorti i saj Ardiani dhe humbi jetën, ndërkohë që autori i krimit u l

Një 73-vjeçar nga Vlora është arrestuar ditën e sotme në Tiranë nën akuzën për kryerjen e veprave të turpshme në publik.

Vrasja e Hazbije Kukës nga bashkëshorti i saj Ardiani i ka lënë të gjithë të shokuar.

  • Finalizohet një tjetër operacion policor antikanabis i koduar “Ndëshkimi 2”

Daja i autorit të krimit në familje në Durrës ka treguar detaje nga motivet që mund të kenë çuar Ardian Kukën të vriste gruan e tij, Hazb

Shtëpia e familjes Kuka ku ndodhi tragjedia e rëndë është në zonën periferike të Durrësit, në Spitallë.

Të tjera detaje zbulohen nga krimi në familjen Kuka që tronditi Durrësin pasditen e sotme.

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot sërish në Durrës. Një burrë ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij në lagjen nr.15 të qytetit.