Përplasen 3 automjete, një person i plagosur

22/02/2021 - 17:45

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në kryeqytet.

Sipas informacioneve të para, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dervish Hima”, ku janë përfshirë në aksident automobilistik 3 mjete.

Si pasojë e përplasjes është lënduar pasagjeri i njërit prej mjeteve, i identifikuar me iniciale S.V., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve për të marrë ndihmën e parë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pamjet që vijnë nga vendngjarja e aksidentit tragjik të regjistruar rreth orës 14.55, në autostradën Durrës-Tiranë, pranë mbikalimit të F

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur mesditen e sotme në Durrës.

Humb jetën një punonjës në punimet për aeroportin e Kukësit.

Një aksident është regjistruar në Shkozë ditën e sotme, ku janë përplasur dy motorë.

Në vijim të ngjarjes së ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku humbi jetën në një galeri kromi shtetasi Fiqiri Karaj, arrestohet në flagrancë

Të tjera detaje mësohen për ngjarjen e rëndë të ndodhur pak më parë në Tiranë ku një person humbi jetën si pasojë e një atentati mafioz.

Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm pasi është vrarë me armë zjarri silenciator. Ngjarja ndodhi pak më parë te "Rruga e Elbasani

Policia e Shtetit bëri me dije se ka arrestuar tre persona për atentatin me eksploziv të ndodhur rreth dy javë më parë në Kamëz, ku mbeti

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi u kapën me disa lloje të ndryshme drogërash.

Një 49-vjeçar ka humbur jetën në minierën e kromit në Bulqizë.