Përplasen 3 makina te “Pallati me Shigjeta” (FOTO)

17/04/2018 - 09:14

Tre automjete janë përfshirë në një aksident rreth orës 07:20 të mëngjesit në kryeqytet.

Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së njohur si “Pallati me Shigjeta” në Tiranë.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, e gjithashtu nuk ka shkaktuar rëndim të trafikut në rrugët e kryeqytetit, pasi aksidenti ka ndodhur në një orar kur qarkullimi i mjeteve nuk ka pasur intensitet të madh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa detaje të reja zbulohen lidhur me aksionin antidrogë në Itali të koduar “Sciamano”, që çoi në goditjen e dy organizatave të trafikut

Kanë dalë të tjera detaje detaje rreth furgonit të kapur një natë më parë në doganën e Qafë Thanës, në të cilin ndodhej një sasi e madhe

Dy shqiptarë që trafikonin emigrantë me gomone nga Franca në Angli përmes kanalit të La Manshit janë dënuar sot me nga 8 vite burg në Ang

Pasditen e sotme, një 62-vjeçar ka rënë nga lartësia e një vinçi teksa punonte dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia italiane ka ekzekutuar disa urdhër-arreste për disa persona të përfshirë në trafikun ë lëndëve narkotike të llojit heroinë dhe ko

Digjet automjeti i një vajze në Durrës.

Prokuroria për Krimet e Rënda ka kërkuar 12 vjet heqje lirie këtë të mërkurë për Saimir Çullhajn.

Një furgon u bllokua këtë të mërkurë në Qafë-Thanë, pas dyshimeve se brenda tij fshihej lëndë narkotike.

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti dramatik që i mori jetën një 15-vjeçari me origjinë shqiptare dhe dy shokëve të tij po të

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali.