Përplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës, e treta përfundon në kanal

Postuar: 12/02/2018 - 12:40

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë, ndërsa në aksident janë të përfshira dy mjete autovetura dhe një furgon.

Siç mund ta shikoni në videon e siguruar nga "JOQ.al", dy autoveturat janë përplasur mes tyre dhe kanë ngelur në mes të autostradës, në korsinë e shpejtësisë, duke shkaktuar kështu kaos në qarkullim.

Disa metra larg tyre shihet një tjetër mjet i hedhur në kanal. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident dhe shkaktarët e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një sërë forcash të policisë së shtetit kanë nisur një aksion blic në Tiranë dhe në rrethet përqark kryeqytetit.

   Një punonjës policie dhe një shtetas turk u ndaluan mbrëmjen e sotme (21 shtator) në Tiranë.

   Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si “i forti” i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.

   Ekipet e emergjencës kanë ndërhyrë sot, për t’i dhënë ndihmë 33-vjeçarit shqiptar Ervis Gjyshi, i arrestuar disa ditë më parë, si pjes

   Një aksident i rëndë është regjistruar në qytetin e Shkodrës pasditen e së premtes.

   Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, është përfshirë sot në një aksident rrugës për në Shkodër.

   Dy adoleshentë janë arrestuar nga policia e Vlorës, si autorë të grabitjes së parave të një kambisti. Të arrestuarit janë M.Gj.

Një 34-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kap teksa lëvizte i armatosur.

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar teksa u takua me një person tjetër për të shkëmbyer mes tyre doza të vogla me kokainë.

Policia greke dyshon se vrasja e 33-vjeçares dy netë më parë në Athinë, mund të jetë kryer nga vrasës me pagesë.