Përplasen dy makina në Durrës, nuk ka të lënduar (FOTO)

16/09/2020 - 11:57

Dy makina janë përplasur paraditen e sotme në Durrës.

Konkretisht aksidenti ka ndodhur në rrugën e Unazës që shkon drejt Plepave.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar, vetëm dëme materiale siç duken edhe në fotot që "DurrësLajm" publikon.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Pogradec, ku një grua është gjetur e pa jetë në banesë dhe pranë saj është gjetur

Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të kokainës, heroinë

Një aksident është regjistruar pak më parë në Ersekë, në rrugën e “Barmashit”.

Policia italiane ka arrestuar një çift shqiptarësh në Savignano, Itali, pasi këta të fundit janë kapur me lëndë narkotike. 

Trupi i shqiptarit 36-vjeçar, Laert Beqajt, i cili rezultonte i zhdukur prej 17 muajsh është gjetur tre ditë më parë në një zonë shkëmbor

Pesë muaj do të qëndrojë në paraburgimin e Trevizos në Itali një shqiptar 40-vjeçar, me inicialet E.S., derisa në mars gjykata të japë nj

Policia e Tiranës ka reaguar disa orë pas ngjarjes, ku një i shoqëruar u arratis nga ambientet e drejtorisë, për t'u kapur pak minuta më

Një person është arratisur nga ambientet e Drejtorisë së Policisë Tiranë pasditen e kësaj të premte.

Një person ka humbur jetën teksa ishte duke punuar.