Përplasen dy makina, vdes pasagjerja 25-vjeçare në Krujë

05/07/2019 - 12:14

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një vajze 25-vjeçare është regjistruar mbrëmë në Krujë.

Policia e Durrësit informon se ka ndërruar jetë shtetasja V.G,  e cila ishte pasagjere në automjetin që u aksidentua me një mjet tjetër.

Makina tjetër është larguar nga vendi i ngjarjes dhe nuk është identifikuar ende.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.07.2019, rreth orës 22:10, në afërsi të kryqëzimit Gramëz, Krujë, shtetasi B.G.,48 vjeç, banues në Has, duke drejtuar automjetin e tij është përplasur me një mjet ende të paidentifikuar , për pasojë është lënduar vet si dhe pasagjerja shtetasja V.G.,25 vjeçe, e cila ndërroi jetë në Spital.

Policia po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit si dhe identifikimin e mjetit dhe kapjen e drejtuesit i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Finalizohet një tjetër operacion në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për sekuestrimin e aseteve dhe pasurisë që rrjedhin ng

Ndërhyrja e Policisë ka parandaluar një ngjarje të rëndë brenda familjes në Kukës.

Policia Rrugore në Itali ka raportuar për një ngjarje, në të cilën protagonistë janë edhe shqiptarët.

Përdorimi i gati 19 numrave telefonikë shqiptarë, me anën e të cilave janë kryer 1699 thirrje në drejtim të Gjermanisë, ka sjellë vjedhje

Në zbatim të planit të masave për Sezonin Turistik 2019, nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomiko-Financiar, në D. V. P.

Policia e Mirditës njofton se ka arrestuar 3 persona, të cilët ishin shpallur në kërkim policor.

Një burrë mbeti i plagosur mëngjesin e kësaj të mërkure në qytetin e Lushnjes, pasi u godit me sëpatë nga djali i tij.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vajkan të Fierit, ku ka humbur jetën një person.