Përplasen tre automjete, dy persona mbesin të plagosur

29/06/2020 - 22:46

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë- Shëngjin. Tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur 2 drejtues të automjeteve të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një incident është regjistruar në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e sotme, ku një automjet i dyshimtë është ndjekur nga policia.

Një djalë në moshë të re ka humbur jetën në Gjirokastër në rrethana të paqarta.

Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme, pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës duke dalë nga rruga.

Një 71-vjeçare nga Kosova është mbytur në plazhin e Shëngjinit. Pushuesja nga Podujeva është identifikuar me iniciale Sh.L.

Një grup kriminal shqiptaro- grek është shkatërruar në vendin fqinj pasi trafikonin heroinë nga Turqia deri në Pire.

Policia e Shkodrës vijon kontrollin e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, dhe ka bërë të mundur kapjen e një 36

Në Shqipëri, këtë të mërkurë Covid-19 i mori jetën pacientes më të re në moshë.

Një sherr për motive pronësie mes dy fqinjëve ka shkaktuar plagosjen e njërit prej tyre.

Finalizohet operacioni "Dushaj" nga Drejtoria Vendore e Policisë Dibër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Bulqizë.

Një 28-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, u gjet të martën i vdekur në dhomën e tij në një qendër emigrantësh në G