Përplaset autobusi me makinën në Durrës (VIDEO)

26/07/2019 - 17:48

Një aksident është regjistruar vetëm pak minuta më parë në kryqëzimin tek pallati i sportit “Ramazan Njala”, në Durrës.

Një autobus urban është përplasur me një automjet dhe për disa minuta trafiku ka qenë i bllokuar në këtë zonë.

Nga përplasja, fatmirësisht, nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Pasagjerët e autobusit janë detyruar të zbresin në kryqëzim, pasi urbani nuk mund të lëvizte deri në mbërritjen e grupit hetimor që do të zbardhë rrethanat e aksidentit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një sasi lënde eksplozive është hedhur nga muri i jashtëm rrethues i shtëpisë së një punonjëse policie në Durrës.

Një aksident është rregjistruar në orën 19:30 në aksin Librazhd-Prrenjas.

Një tjetër i kërkuar, i dënuar për vjedhje me dhunë nën kërcënimin e armëve, bie në pranga falë shkëmbimit të informacionit me Interpol T

Një 24-vjeçare në Tiranë është arrestuar në flagrancë pasi ka dhunuar dhe goditur me thikë motrën e saj.

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë "arrest me burg" për 29-vjeçarin Noel Dishi, i cili akuzohet se vrau mikun e tij të fëmijër

Një 45-vjeçar në Mirditë ka rënë në prangat e policisë pasi ka goditur një efektiv për shkak të detyrës.

Policia greke në bashkëpunim me DEA Amerikane kanë goditur një rrjet të trafikut të heroinës Shqipëri-Greqi.

Një foshnjë dy muajshe është dërguar pa shenja jete mëngjesin e kësaj të shtune në Spitalin e Kavajës.

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona, autorë të disa vjedhjeve në banesat e dëmtuara nga tërmeti në qytetin bregdetar.

Policia Rrugore e Tiranës gjatë natës ka vijuar kontrollet me radar rrugëve urbane e interurbane, për rritjen e parametrave te sigurisë r