Përplaset nga makina, ndërron jetë 68-vjeçari

04/04/2020 - 12:36

Një 68-vjeçar ka ndërruar jetë pas një aksidenti rrugor.

Sipas njoftimit paraprak të policisë ngjarja ka ndodhur këtë të shtunë rreth orës 09:50 në fshatin Velipojë.

Një makinë tip “Benz” me shoferen me iniciale P.Ç., është përplasur me motoçikletën ku udhëtonte 68-vjeçari P.V.. 

Dëmtimet kanë qenë të rënda për këtë të fundit, që ndërroi jetë në Spitalin e Shkodrës.

Policia po vazhdon hetimet për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e plota të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rreth orës 22:24, në aksin rrugor Plepa-Shkozet, janë përfshirë në një aksident rrugor 3 mjete e për pasojë ka mbetur i lënduar vetëm një

Një aksident rrugor ku janë përfshirë disa automjete ka ndodhur para pak minutash në autostradën Durrës-Tiranë, në unazën e Shkozetit.

Kreshnik Tusha, 21-vjeçari, i cili mbeti i plagosur në atentatin e Kurbinit ka mohuar të jetë autor i vrasjes së Bujar Likës dhe Paulin G

Njësia Speciale FAST ALBANIA ka finalizuar operacionin e koduar "Teleferiku".

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Vetëm 23 minuta pas atentatit me dy të vrarë në një hotel në Laç, një shpërthim i fuqishëm ndodhi në një hotel në Rrugën e Dibrës në Tira

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënd

Një 50-vjeçare është gjetur e vdekur në Kreshovë të Kolonjës, në hangarin afër banesës së saj.

Dy minorenë të moshës 13 dhe 15 vjeç mbetën të plagosur mëngjesin e kësaj të hëne, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Tri makina janë përfshirë në një aksident zinxhir mëngjesin e sotëm te rruga paralel me portin e Durrësit.