Plagosen dy të rinj me armë zjarri (emrat)

Postuar: 19/05/2017 - 14:18

Dy persona janë plagosur me armë zjarri në Velipojë të Shkodrës.

Mësohet se të plagosurit janë Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit.

Nga burimet paraprake bëhet me dije se dy të rinjtë janë transportuar me urgjencë në spitalin e Shkodrës.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe ka shoqëruar disa persona si autore të dyshuar të plagosjeve. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Vlorës ka asgjësuar 143 bimë narkotike kanabis sativa në dy fshatra pranë bregdetit të Adriatikut.

Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë shtetasin Dhimitër Xhollo, 29 vjeç, banues në fshatin Dërmish, pasi dje ka shkuar në një lok

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës ka bërë shpalljen e vdekjes së personit të zhdukur prej 17 vitesh, Luan Sadik Dallaku (Dollak

Dy inspektorë teknikë pranë “SGS Auto Albania Kukës” janë arrestuar pasi akuzohen për shpërdorim detyre dhe korrupsion.

Pas pamjeve të transmetuara në emisionin “STOP”, ku një punonjës i policisë shfaqej duke ushtruar dhunë ndaj gazetares dhe operatorit të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e Unazës së Re.

Një aksident hekurudhor me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Itali dhe viktima raportohet se është një shqiptar.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një vajzë e re i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i nj

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në rrugën “Bardhyl” në kryeqytet.

Një shtetas nga Durrësi iu është dorëzuar dorëzuar homologëve të tyre shqiptarë nga autoritetet italiane.