Plagoset me thikë punonjësi i bankës

08/05/2015 - 11:58

8 maj 2015 - Një punonjës banke, 28-vjeçar, ka mbetur i plagosur me thikë pas një konflikti të çastit në qytetin e Shkodrës.

Sipas policisë mësohet se, ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotsëm në lagjen “Qemal Stafa”, ku i plagosur ka ngelur 28-vjeçari me iniciale M.L., punonjës shërbimi në një bankë. Ai u transportua menjëherë për në Spitalin Rajonal të Shkodrës, i cili fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq, forcat e Policisë së Shkodrës, bënë të mundur ndalimin e autorit të plagosjes, 45-vjeçarin Zamir Bilali.

/S.L. agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë-Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015-n, është liruar.

Një sherr masiv ka ndodhur sot mes dy familjeve në Berat ku shkak për zënkën e tyre është bërë toka me ullinj, e si pasojë kanë mbetur të

Një 20-vjeçar i identifikuar si Dash Gashi nga Kukësi, ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri në një atentat në lindje të Londrës.

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 45-vjeçar i kërkuar pasi tentoi të trafikonte drejt Italisë 18 klandestinë.

Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona dhe ka sekuestruar 37.5 kg kanabis sativa.

Vijon kontrolli masiv i territorit, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve

Sonte ne mbrëmje, Drejtoria e Hetimit e SHÇBA-së, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka ndaluar shefin e Stacionit

Një pedalon ka mbetur i bllokuar në det, në zonën e Porto Romanos, në Durrës, ndërsa nuk dihet ende sa persona ka brenda.

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut. Në video shihet teksa një grup djemsh goditen me karrige, tavolina dhe sh

Një 44-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për shkak se ishte i shpallur në kërkim për disa vepra penale.