Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Plas sherri mes vajzave në Durrës, grushta dhe shpulla kokës në mes të rrugës (VIDEO)

10/04/2021 - 19:00

Një sherr mes femrave, ku është përfshirë edhe një mashkull, është regjistruar paraditen e sotme në Durrës, në zonën e Currilave.

Siç shihet qartë në videon që publikon në rrjete sociale faqja “Aksidente rrugore”, një nga vajzat e përfshira në sherr duket tepër e acaruar dhe nxjerr me forcë nga makina shoferen e automjetit tip “Smart”.

Më pas ajo tenton ta godasë atë me grushta dhe shuplaka. Mes tyre ndërhyn një djalë, i cili nuk dihet nëse ka lidhje me vajzat që ishin përfshirë në sherr. 

Nuk dihet arsyeja e këtij sherri dhe nëse protagonistët kanë përfunduar në polici. Deri më tani, nga policia e qytetit bregdetar nuk ka ndonjë njoftim për nisjen e një procedimi penal apo denoncimi të bërë që lidhet me sherrin e konsumuar në mes të ditës dhe në mes të rrugës.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shërbimet e Komisariatit të Policisë pas marrjes së njoftimit se në lagjen nr.1, Sarandë, pranë bankomatit të një banke, një shtetas nën

Një aksident është regjistruar në aksin nacional Berat-Skrapar, në fshatin Vërtop.

Një incident ka ndodhur në autostradën Kavajë-Lushnje, ku një autobus me pasagjerë është përfshirë nga flakët.

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një çerdhe në kryeqytet, ku një foshnjë ka thyer këmbën.

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Beratit, pasi në banesë iu sekuestrua një armë zjarri automatik, një krehër dhe 7 fishekë.

Alban Vogli, president i klubit të Kastriotit dhe Gazment Vogli, drejtor teknik i tij janë arrestuar nga Policia e Tiranës, pas trazirave

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi e përdorur për gatim në Tapizë të Krujës.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin F.K., 29 vjeç, banues në Durrë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në zonën e Porto Romanos është gjetur i mbytur një 56-vjeçar.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Manëz, kanë proceduar penalisht për veprën penale "Mjekim i pakujdesshëm", sht