Policia e Durrësit arreston në flagrancë 58-vjeçarin

11/03/2020 - 09:36

Një 58-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortës së tij.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për parandalimin e dhunës në familje, arrestuan në flagrancë shtetasin  V.I.,58 vjeç, banues në fshatin Qerret, Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.", njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprën penale "Dhuna në familje".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kreshnik Tusha, 21-vjeçari, i cili mbeti i plagosur në atentatin e Kurbinit ka mohuar të jetë autor i vrasjes së Bujar Likës dhe Paulin G

Njësia Speciale FAST ALBANIA ka finalizuar operacionin e koduar "Teleferiku".

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Vetëm 23 minuta pas atentatit me dy të vrarë në një hotel në Laç, një shpërthim i fuqishëm ndodhi në një hotel në Rrugën e Dibrës në Tira

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënd

Një 50-vjeçare është gjetur e vdekur në Kreshovë të Kolonjës, në hangarin afër banesës së saj.

Dy minorenë të moshës 13 dhe 15 vjeç mbetën të plagosur mëngjesin e kësaj të hëne, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Tri makina janë përfshirë në një aksident zinxhir mëngjesin e sotëm te rruga paralel me portin e Durrësit.

Goditën me sende të forta 35-vjeçarin në Durrës mbrëmjen e së dielës, arrestohen në flagrancë 2 autorët.

Një 65-vjeçar është gjetur i vdekur në një zonë të pyllëzuar midis fshatrave Kuç dhe Qeparo të Himarës.