Policia e Durrësit jep detaje për aksidentin me vdekje, shoqërohet në komisariat shoferi (VIDEO)

05/02/2020 - 19:03

Rreth një orë pas aksidentit në afërsi të mbikalimit të Shkozetit, policia e Durrësit ka dhënë informacion paraprak për ngjarjen, por ende nuk është bërë i mundur identifikimi i viktimës.

Sipas policisë, "më datë 05.02.2020, rreth orës 17:00, tek vendi i quajtur mbikalimi i Shkozetit, shtetasi A.B., duke drejtuar mjetin tip "Man" kamion, ka aksidentuar një këmbësor rreth 50 vjeç, i gjinise mashkull , akoma i pa identifikuar, i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit".

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e policisë për veprime të mëtejshme.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Fierit ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi aksidentin e ndodhur në autostradën Fier-Lushnjë, ku si pasojë e daljes s

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një të mituri 8-vjeçar është regjistruar pasditen e sotme, rreth orës 16.05, në fshatin Jubë, n

Një 51-vjeçare nga fshati Skrevan në Urë-Vajgurore është vetëvarur pranë ahurit të bagëtive, pas banesës së saj.

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka përndjekur dhe ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij.

Katër persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht në qytetin e Tiranës për disa akuza të ndryshme.

Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e sigurisë, shtrim i detyrueshëm i përkohshëm në një spital psikiatrik për 20-vjeçarin Paulo Veliku,

Pas më shumë se 2 javësh në arrati, 47-vjeçari Dimitris Apiostis i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një vajze shqiptare në G

Aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari ka ndodhur sot paradite rreth orës 09:55 në Fushë Krujë.

Një 20-vjeçare nga fshati Orman i Maliqit u gjet e vetëvarur në banesë nga familjarët, ndërsa dyshohet se vuante nga probleme të shëndeti