Policia e Tiranës ndalon Stresin

Postuar: 13/04/2018 - 10:23

Policia e Tiranës ka shoqëruar gjatë ditës së sotme këngëtarin Arkimed Lushaj.

Burime nga policia thanë se e kanë ndaluar Stresin, pas kontrollit të ushtruar në banesën e tij.

Motivet e shoqërimit nga uniformat blu janë ende të paqarta, pasi nuk është bërë e ditur se çfarë kanë gjetur në shtëpinë e tij.

Mësohet se mbrëmjen e sotme në orën 21:00, Stresi kishte të programuar për të mbajtur një koncert live në qytetin e Shkodrës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Malit të Zi ka arrestuar tre shtetas shqiptarë, të cilët u kapën me rreth 65 kilogramë marijuanë.

Policia britanike po kërkon një minoren shqiptar, i cili është zhdukur para disa muajsh.

Policia e Gjirokastrës ka ndaluar tre shtetas të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

Dy të rinj shqiptar janë arrestuar nga policia italiane me akuzën e grabitjes me armë.

Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar të shpallur në kërkim, ndaj të cilit gjykata kishte vendosur "arrest me burg".

Një gjykatë britanike ka dhënë dënimin për anëtarët e një grupi trafikantësh që çonin ilegalisht emigrantë në Britani të Madhe përmes kan

   Dëbimi i një familje shqiptare në Francë është përfundimtar dhe nuk ka kthim prapa.

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në Lushnjë, në kodrat e Allprenajt.

   Një punonjës policie është rrahur mbrëmë në Durrës.