Prej ditësh në intubim, Covid i merr jetën efektivit të Qarkullimit Rrugor në Dibër

03/12/2020 - 09:31

Koronavirusi vijon të shënojë viktima në vendin tonë. Së fundmi mësohet se për shkak të infektimit me Covid, ka ndërruar jetë një tjetër punonjës policie.

Bëhet fjalë për efektivin e Policisë Rrugore, Munir Xhepa. Ai punonte si polic pranë  Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Dibër.

Xhepa prej disa ditësh ndodhej në intubim në Tiranë, por gjendja e tij u rëndua më shumë duke humbur kështu jetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit njofton se gjatë 48 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 885 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid.

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike, ndërsa dy të tjerë janë proceduar për

Një aksident me pasojë vdekjen e një vajze të re ka ndodhur një natë më parë në Vlorë.

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës të cilët dërgonin qytetarë në Gjermani nëpërmjet falsifikimit të dokumenteve duke shfr

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Një 65-vjeçar është vetëvraë me armë gjahu në banesën e tij.

Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Patos rreth orës 06:20.

Një person, i ri në moshë i veshur me bluzë sportive ngjyrë gri dhe mban një maskë të zezë.

Një vajzë e re 23-vjeçare ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier, pranë vendit të