Prej një viti i zhdukur, nëna e denoncon tani në polici

10/10/2018 - 21:21

Një 39-vjeçare nga fshati Tapizë ka denoncuar në policinë e Tiranës zhdukjen e djalit të saj prej më shumë se një viti.

 L.F ka kallëzuar se në datën 25 mars 2017 i është larguar nga banesa djali i saj B.F, 21 vjeç, ndërsa nuk ka asnjë gjurmë të tij.

Nuk dihet ende se pse ka pritur kaq gjatë 39-vjeçarja për të bërë denoncimin në polici.

Njoftimi i policisë:

Më datë 09. 10. 2018, shtetësia L. F., vjeçe 39, banuese në fshatin Tapizë, kallëzon se, më datë 25. 03. 2017, i është larguar nga banesa, djali B. F., vjeç 21. Po punohet për gjetjen e tij. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 53-vjeçar grek ka vrarë veten pasi gruaja e tij shqiptare e denoncoi për abuzim të vajzës 10-vjeçare, nga martesa e saj e parë.

Tri ditë pas vetëdorëzimit në Polici, Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë Fabiol Alushin, njërin prej të kërkuarve për përplasjen me armë n

Dyqan kokaine, vjedhje dhe zjarr në tentativë në një klub nate për arsye xhelozie.

Një autobus i nisur nga Genoa e Italisë është përfshirë në një aksident në Zyrih të Zvicrës.

Një shtetas shqiptar me banim në qytezën e Corit u arrestua në kuadër të një operacioni antidrogë të policisë italiane në provincën e Rom

Shumë grupe të shqiptarëve në Britani të Madhe janë të përfshirë në kontrabandimin e emigrantëve të paligjshëm drejt shtetit ishullor.

Dy shqiptarë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Ponte delle Priula të Italisë.

Policia ka arrestuar një person të shpallur në kërkim.

Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptare që shiste kokainë dhe kryente grabitje në Riviera, si dhe vunë në pranga dy anëtarë t

Një shtetas shqiptar është ekstraduar nga Greqia, i dënuar me 16 vite burg për vrasje.