Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Qëlloi veten aksidentalisht me armë, humb jetën 46-vjeçari

07/04/2021 - 22:42

Një 46-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se viktima është identifikuar me inicialet S.A., ndërsa dyshohet se ai ka qëlluar aksidentalisht veten me armë zjarri,

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”. Fillimisht ai u transportua në spital në gjendje të rëndë, por nuk mundi të mbijetonte.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një makinë tip "BMW" është përfshirë nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Durrës.

Kundërshtuan me dhunë punonjësit e Policisë, arrestohen në flagrancë 3 persona në Durrës.    

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “World Coins”, për goditjen e veprimtarisë kriminale të falsifikimit të monedhave.

Urbani i linjës së "Kopshtit Zoologjik" dhe një mjet tjetër janë aksidentuar mëngjesin e kësaj të marte në qendër të Tiranës.

Publikohet fotoja e Ndriçim Jonuzit, i cili është shpallur në kërkim, pasi mbrëmjen e së hënës plagosi 27-vjeçarin Bledar Okshtuni në zyr

Një ngjarje e rëndë u shënua gjatë orëve të pasdites në Kavajë, ku zyra elektorale e PD u qëllua me armë zjarri.

Është qëlluar me armë zjarri brenda zyrave elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Rudolf  Nikolli, 34-vjeçari autor i ngjarjes së rëndë të ndodhur në xhaminë “Dine Hoxha” , ku mbetën të plagosur me thikë 5 persona rezul

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë.

Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë gjatë natës në Shkodër në drejtim të makianve së 36-vjeçarit David Ndoci.