Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik, shkon në tre numri i viktimave

06/03/2021 - 11:40

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë. Policia bën me dije se si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital edhe pasagjeria në një nga mjetet e aksidentuara si dhe bashkëshorti i saj.

Në aksidentin e rëndë u përfshinë tre makina e si pasojë, humbi jetën në vendngjarje njëri prej drejtuesve të mjeteve, shtetasi T. M., rreth 54 vjeç. Ndërsa burrë e grua humbën jetën në spital.

"Në vijim të informacionit së dhënë pak më parë, se si pasojë e një aksidenti ka humbur jetën njëri prej drejtuesve të mjetit ju bëjmë me dije se si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital pasagjeria në mjetin tjetër me drejtues B. K . Gjithashtu disa ore me pas humbi jeten edhe nje tjeter i plagosur.", njofton policia.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit ka shoqëruar dhe proceduar penalisht në gjendje të lirë 33 persona në Mirditë, pasi sipas burimeve zyrtare kanë protest

Një 68-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar nga policia ditën e sotme.

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Maqellarë, ku nusja 44-vjeçare, Miranda Markja qëlloi për vdekje me thikë v

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqellarë të Dibrës, ku 44-vjeçarja Miranda Markja ka goditur me thikë vjehrrën duke i shkaktuar vdekje

Një roje i një kompanie private në Tiranë ka përfunduar në pranga.

Detaje të reja zbulohen nga operacioni i drogës në portin e Durrës ku u sekuestruan 143 kg kokainë.

Kundërshtoi me dhunë punonjësit e policisë të cilët ndërhynë për të parandaluar përshkallëzimin e një konflikti të çastit, vihet në prang

Garazhi i një pallati në Tiranë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Policia e kryeqytetit bën me dije se forcat e rendit dhe zj

Një sherr mes femrave, ku është përfshirë edhe një mashkull, është regjistruar paraditen e sotme në Durrës, në zonën e Currilave.

200 kg kokainë dyshohet se janë gjetur në kointeinerin e bllokuar në Durrës.