Rrëmbehet shqiptari në qytetin Brajton, Angli (Video)

17/04/2015 - 15:24

17 prill 2015 - Policia angleze ka publikuar videot e regjistruara nga kamerat e survejimit me qark të mbyllur, ku është regjistruar rrëmbimi i një personi, që besohet se është shtetas shqiptar. Skena e rrëmbimit është filmuar në qytetin e Brajtonit (Brighton). Personi me syze dhe mjekërr është pikërisht viktima i dyshuar si i rrëmbyer. Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve, veçanërisht të shqiptarëve që banojnë në Angli, për më shumë informacion mbi viktimën dhe keqbërësin.

Policia ka publikuar edhe adresën e e-mailit: [email protected] dhe Nr. E telefonit pa pagesë: 0800 555111, ku janë të mirëpritura informacionet, që mund të shërbejnë për identifikimin e personit të rrëmbyer si edhe të personave që kanë kryer rrëmbimin.

/Gj. Th. agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prokuroria siguron prova të reja për Redjan Rrajën, i arrestuar pas atentatit ndaj makinës së Prokurorit Arjan Ndoji.

Tentativa për të kontrabanduar tre shqiptarë në Britaninë e Madhe i ka kushtuar shtrenjtë një 53-vjeçareje angleze.

Shpërndanin në doza të vogla droga të forta, policia e Elbasanit arreston dy vëllezërit.

Një punonjës i Bashkisë së Belshit ndodhet në hetim pasi akuzohet për veprën penale “Falsifikim i vulave, stampave ose formularëve”, pasi

Dy apartamente banimi, dy llogari bankare dhe një automjet Volkswagen janë sekuestruar nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik e Finan

Policia greke është vënë pas një 35-vjeçari shqiptar, i cili kishte hequr byzylykun e sigurisë, pasi ishte përfshirë në një rast të vjedh

Një shtetase 51-vjeçare është arrestuar në flagrancë nga policia në Elbasan, pasi me mjetin e saj tip ‘Fiat’ është përplasur në aksin rru

Një makinë është djegur gjatë orëve të mbrëmjes, në lagjen “15 Tetori”, para Bashkisë së qytetit të Vlorës.

Guardia di Finanza përmbylli me sukses një operacion antidrogë në brigjet e Brindisit ku u sekuestrua një sasi e madhe lënde narkotike, 3

Aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një të mituri 5-vjeçar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan- Peqin.