Sherr djemsh në Durrës, 22-vjeçari godet me mjete të forta 17-vjeçarin

08/05/2015 - 14:05

8 maj 2015 – Një 22-vjeçar nga Durrësi ka goditur me mjete të forta një djalë 17-vjeçar po nga Durrësi, duke i shkaktuar dëmtime të lehta në trup.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës ,filluan procedimin penal në gjendje të lirë për shtetasin D.V., i cili plagosi 17-vjeçarin S.P.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se sherri mes të rinjve ndodhi për motive të dobëta.

Ndërkaq, materialet në ngarkim të 22-vjeçarit i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje ”.

/S.L. agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sparanise të Casertanos në Itali, ku një shqiptar pe leje qëndrimi u përpoq të vriste vëllanë e tij. 

Vladimir Gjuta është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës për dhunë dhe plagosjen e kushëririt të tij.  Ky i fundit me shenja të dukshme ng

Dy të rinj janë arrestuar ditën e sotme, pasi u janë gjetur kartëmonedha të falsifikuara.

Tre të rinj raportohet se kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në hyrje të qytetit të Librazhdit.

Policia ka arrestuar një 22-vjeçar në Sarandë, të cilit frocat blu i kanë gjetur të fshehura 20 doza lëndë narkotike e dyshuar e llojit "

Goditet një tjetër rast i dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufijve, kundrejt fitimit. 

Policia Metropolitane në Londër njofton së një 22 vjeçar suedez është ndaluar si i dyshuar për vrasjen e 36-vjeçarit shqiptar Flamur Beqi

Policia italiane ka arrestuar autorin e akisdentit që i shkaktoi vdekjen shqiptarit Franko Gjinaj.

 Gjykata e Lezhës ka lënë në burg 60- vjeçarin me iniciale V.N., i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka kryer edhe marrëdhënie

Një zënkë në një familje shqiptare në Lenzburg mbrëmjen e të hënës ka alarmuar policinë, ndërkohë që burri 38-vjeçar është hedhur nga bal