Sherr mes dy grupe të rinjsh, 5 i sulen me shkopinj një personi të vetëm (VIDEO)

08/02/2019 - 18:47

Një sherr mes dy grupesh të rinjsh ka ndodhur këtë pasdite në Kamëz, ku 5 djem janë konfliktuar me një tjetër i cili ishte i shoqëruar me dy vajza.

Në këtë video të bërë publike nga “Joq” shihen pamjet e rënda, e ndërsa nën britma rrëqethëse, një vajzë futet mes tyre dhe tenton t’i ndajë, ndërsa grupi i 5 djemve kishin në duar shkopinj druri.

“5 kundër 1! Një djalë me makine tip “BMW” bashke me dy vajza në makinë, ia prenë rrugën dhe goditet nga 5 çuna”, është shprehur një dëshmitar.

 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Arrestohen në flagrancë 2 drejtues mjetesh që drejtonin mjetet në gjendje të dehur.

Kapiteni i tragetit grek ‘Efthymois Sokos’ dhe kryemekaniku i tragetit “F/B-Bridge” Charalampos Chiotellis janë dënuar për ndotje të breg

Një 53-vjeçar ka humbur jetën gjatë punës për ndërtimin e “Rrugës së Arbrit”.

Një sherr masiv mes adoleshentëve ka ndodhur këtë të mërkurë në Kamëz.

Një person i moshës 66 vjeç është gjetur i vdekur sot në rrugë në Arapaj.

Gjykata e Qarkut e St. Gallenit ka dënuar autorin e vrasjes së bashkëshortes me 6 vjet e gjysmë burg. 

Një shqiptar 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kap me kokainë.

Gjykata e Durrësit ka dhënë sot masën e sigurisë "arrest me burg" për 39-vjeçarin që kryente marrëdhënie seksuale me vajzën e bashkëshort

Pasi gjykata e dënoi me 21 vite burg pasi akuzohet për trafik ndërkombëtar droge, Arbër Çekaj, pronari i kompanisë ‘Arbi Garden’ në Mamin