Sherr mes dy personave, njëri mbetet i plagosur

23/05/2020 - 22:35

Një sherr mes dy personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sherri ka ndodhur në fshatin Oshtimë të Vlorës.

Sipas informacioneve të para, mësohet se dy të rinj janë qëlluar me sende të forta dhe një prej tyre është plagosur.

Policia mësohet se ka kapur autorin e dyshuar të kësaj ngjarje.

Dyshohet se sherri ka nisur për motive banale. Policia nuk jep shumë detaje për ngjarjen, ndërsa i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe ka marrë vetëm dëmtime të lehta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 28-vjeçar në Shijak është plagosur me armë zjarri në këmbë në rrethana ende të paqarta.

Identifikohet viktima që humbi jetën tragjikisht ditën e sotme në Vlorë.

Detaje të reja shokuese janë zbardhur nga përdhunimi i një 15-vjeçareje në Tiranë, nga ana e një 65-vjeçari dhe tre të rinjve.

Një i ri ka humbur jetën në qytetin e Vlorës ndërsa ishte duke punuar në një shesh ndërtimi ku po hapeshin themelet.

Një ngjarje tronditëse u regjistrua në Tiranë. Një 65-vjeçar abuzoi seksualisht me dhunë me një të mitur 15-vjeçare.

Një nga dy vrasësit e Eleni Topaloudi, i cili u dënua me burg të përjetshëm disa ditë më parë, do të kthehet në bankën e të akuzuarve.

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sonte në mbrëmje. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Peqinit.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një person është mbytur në lumin Buna.

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot, në fshatin Ishull.

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularin për deklarimin e pasurisë 5 personave me precedent penal, 4 nga të cilët nga qyteti